wtorek, 1 maja 2012

Wyniki Candy Wiosennego!

Witam Was Pierwszomajowo!
Na początek bardzo gorąco dziękuję wszystkim za tak liczny udział w moim wiosennym candy!

Nasza Lokalna Komisyja Kontroli Gier i Zakładów, w tracie świątecznego wydania przewidzianego na dzień dzisiejszy tj. 1. maja 2012 roku, w składzie osobowym: ja sama, ślubny osobisty oraz potomek -  osobisty choć wspólny, nie bacząc na względy łączących nas więzi krwi, wzajemnie się pilnując i instruując, a przede wszystkim czuwając nad przebiegiem poprawności losowania (wszyscy chcieli losować), dokonaliśmy tego co następuje.
Wykonane zostały losy w ilości odpowiadającej liczbie uczestników zabawy, po uwzględnieniu powielonej liczby komentarzy oraz moich własnych: całe 32 osoby.
Oto dokumentacja z przebiegu losowania (niestety zapomniałam Wam powiedzieć - transmisja miała miejsce o godzinie 14:00  ;)  )
 A było to tak - losy już umieszczone w pojemniku/koszyku:

Przygotowanie maszyny losującej w postaci najmłodszego członka rodziny
 Uruchomienie maszyny losującej, już nieco zniecierpliwionej
 Krótkie mieszanie i jest!
 Już prawie wszystko jasne:
 Dzisiejszym Zwyscięzcą w losowaniu w Candy Wiosennym w Agusiowym Polu jest:

"Mgiełka Rosy"

Zwyciężczyni gratulujemy i prosimy o podanie adresu kontaktowego celem przekazania nagrody, którą jest - przypomnę - patchworkowa torebeczka oraz sutaszowy wisiorek.
Informację prześlij mi, proszę na krason_agnieszka@o2.pl


Okazało się jednak, że i maszyna losująca była jeszcze chętna, i ja sama - zachęcona Waszym entuzjazmem w realizacji zadania "ABCD", iż komisyjnie uznaliśmy, że wylosujemy nagrodę dodatkową ( będzie to niespodzianka - proszę jedynie o informację dotyczącą ulubionego koloru )

Maszynka losuje:

 I już wiemy, że...
 nagroda dodatkowa powędruje do "Lore Art"

Jak wcześniej pisałam - proszę o adres oraz informację dotyczącą preferencji kolorystycznych!

Dziewczynom komisyjnie gratulujemy!

A ja dodam tylko w ramach anegdoty, że nasza Maszynka Losująca pozytywnie przeszła wstępną rekrutacje i od września będzie zasilać szeregi małych przedszkolaczków. W związku z tym starszyzna komisji w mojej skromnej osobie wraca do pracy/szuka pomysłu na życie.

Już dziś zapraszam Was do udziału w zabawie, którą obiecałam Wam przy Candy, do której potrzebowałam właśnie Waszych odpowiedzi. Mam nadzieję, że weźmiecie w niej udział...
Miłego wypoczynku wypoczywającym oraz spokoju tym mimo wszystko pracującym!

10 komentarzy:

Atina pisze...

hmmmmm:( znowu się nie udało, ale gratuluję zwycięzcy i może następnym razem będę miała więcej szczęścia, pozdrowionka dla "maszynki losującej":)

mgiełka rosy pisze...

Przede wszystkim gratuluje małemu przedszkolakowi ;o) A Tobie życzę powodzenia w szukaniu pomysłu na siebie i swoje życie!

Serdecznie dziękuję za wspaniałą zabawę i czekam na jej dalszy cią. Bardzo ciekawa jestem, co ta Twoja zdolna główka wymyśliła ;o)

A teraz...huuuuraaa... wygrałam... ;o)

Lore Art pisze...

Dziękuję bardzo kochanej maszynie loasującej! Nie sądziłąm, że mi się poszczęści, a jednak! Jaka miła majówka! Nie spodziewalam się takiej niespodzianki. :)) (w sumie od tego sa niespodzianki, prawda? )

Już nie mogę się doczekać niespodzianki!

Lore Art pisze...

Ten kwiatek przy moim nicku się do mnie uśmiecha, miło mi go tam widzieć :)

Ewa pisze...

Gratulacje dla rozlosowanych...a maszynka do losowania trzeba przyznać dokonały egzemplarz.Pozdrawiam Ewa:))))

amlai pisze...

Gratulacje dla dziewczyn :)
Dziękuję za zabawę :)
Przyjemnej majówki :)

umbrella pisze...

Gratuluję szczęściarom!Pozdrawiam

Anna Zielińska pisze...

Gratulacje dla wygranych i dla wspaniałej Maszyny Losującej oraz dla czuwających podczas losowania:)))) Pozdrawiam słonecznie Ania .Ps.Zapraszam do siebie:)

Anko pisze...

Szczęście mnie ostatnio opuściło ale gratuluję tym co wygrały a Ciebie zapraszam do odwiedzin

Agusia pisze...

Dziękujemy za milutkie komentarze, zwłaszcza Maszyna Losująca :D
Co do wygranych w candy - ja wogóle nie mam szczęścia w losowaniach, nie tylko w candy i o wiele częściej coś przegram niż wygram. Taki mój los :D Zapraszam Was do Dziecinnej Wymianki - tam każdy jest wygrany!!!