czwartek, 21 czerwca 2012

Podzielę się z Wami tym co mam!

Zbierałam się z tym od dawna... Nastał czas, by zacząć zrobić krok do przodu, bo inaczej robi się dwa do tyłu... . Rękodziełem param się nie od dziś, ale najczęściej tworzę metodą prób i błędów, aby mozolnie, na własnej skórze dojść do hmm... wprawy. Będę tu wrzucać rzeczy, które robię, a które albo do dziś nie znalazły domu, albo zrobiłam w nadmiernej ilości, a może poprostu miały wyglądać inaczej i kochane mniej gromadzę w pieleszach mieszkania. Gdyby zdarzyło się tak, że coś przypadnie Wam do gustu - chętnie na coś się wymienię/ odstąpię za symboliczną kwotę, może i Wam coś zbywa, a mi się przyda :D Mogę też przyjąć zamówienie na przygotowanie podobnej rzeczy. Tak więc już wkrótce zapraszam!

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

***Życzę Ci dnia miłego, Kwiatów słońcem pachnących, Przyjaciół kochających, Radości i śmiechu bez końca. Dni pełnych pogody i słońca,..życzę super Weekendu*** Z SERCA POZDRAWIAM I BUZIACZKA ZOSTAWIAM.

Ewa pisze...

Dobry pomysł ...jak wiesz sama jak czegoś nie umiem to biegnę po to co mi sie podoba do innych ..sama wiesz najlepiej mój kogut i kurki mają się dobrze.Pozdrawiam Ewa:)))

Anonimowy pisze...

Super pomysł!